Wynajem klimatyzacji do biur

Klimatyzatory przenośne dla lepszej klimatyzacji biur

Okno temperaturowe dla optymalnego klimatu wewnętrznego w biurach nie jest zbyt duże – zaleca się temperaturę powietrza pomiędzy 20 a 22°C. Jednocześnie pod żadnym pozorem nie należy przekraczać 26°C. Wyższe temperatury w pomieszczeniach bardziej utrudniają efektywną pracę. Istniejące systemy klimatyzacji często nie są wystarczające do zapewnienia stałej klimatyzacji w biurze. Szczególnie latem, podczas długotrwałych upałów, brakuje wydajności chłodzenia; istnieje ryzyko przekroczenia tego limitu.

Przyjemna temperatura w każdym biurze

Niezależnie od tego, czy chodzi o wielkie, czy małe, pojedyncze biura, sale konferencyjne lub salony, magazyny czy całe budynki biurowe – wynajmujemy mobilne klimatyzatory do biur zgodnie z Twoimi potrzebami i zapewniamy tymczasowe rozwiązania klimatyzacyjne, dzięki którym Twoi pracownicy zachowują zimną krew i pozostają produktywni. Nasze klimatyzatory biurowe zapewniają przyjemną temperaturę i stałą wymianę powietrza.

Gdy gorąco wpada przez okno

Duże okna i szklane fasady dostarczają światło do biura. Jednak promienie słoneczne również nieubłaganie nagrzewają wnętrza. Częsty problem: istniejący system klimatyzacji w budynku biurowym osiąga swoje granice podczas szczytów upałów. Szczególnie w miesiącach letnich, mobilny klimatyzator w biurze jest zatem dobrym sposobem na utrzymanie produktywnego klimatu.

Klimatyzacja mobilna w biurze na planie otwartym: klimatyzacja indywidualna

Niektórzy ludzie drżą z zimna, inni odczuwają przeciągi, jeszcze inni pocą się nawet w koszulkach. Wymagania dotyczące klimatu w pomieszczeniach mogą się znacznie różnić. Dzięki naszym klimatyzatorom biurowym poszczególne miejsca pracy mogą być indywidualnie klimatyzowane – a „dyskusje klimatyczne” należą już do przeszłości. Nasze urządzenia tworzą idealny klimat w pomieszczeniu i jednocześnie dobrą atmosferę pracy.

Klimatyzacja biurowa – szybki i łatwy wynajem

Ilustracja różnych urządzeń klimatyzacyjnych. Zdjęcie przedstawia jednostkę monoblokową, mobilną jednostkę klimatyzacyjną typu split i jednostkę wentylacyjną.

W przypadku krótkoterminowych, tymczasowych potrzeb lub długoterminowego wynajmu, nasze mobilne klimatyzatory biurowe są do Państwa dyspozycji szybko i elastycznie. W ciągu kilku godzin przedstawimy Państwu indywidualną ofertę dla Twojej przestrzeni biurowej. Nasz serwis klimatyzacji obejmuje instalację, uruchomienie, konserwację i demontaż urządzeń klimatyzacyjnych.

Nawet w nagłych sytuacjach lub w przypadku awarii istniejącego systemu chłodzenia jesteśmy do Państwa dyspozycji (24/7) i zapewniamy chłodzenie.

Wystarczy wypełnić nasz formularz kontaktowy, wysłać wiadomość e-mail na adres biuro@climateenergy.pl lub zadzwonić do nas: +48 773 000 292