Obszary zastosowania – wynajem urządzeń chłodniczych lub wynajem instalacji chłodniczych

W Climate Energy Sp. z o.o. można wynająć technologię klimatyzacji do szerokiego zakresu zastosowań. Oferujemy mobilne rozwiązania klimatyzacyjne w najnowocześniejszej technologii chłodniczej i grzewczej. Oferujemy szybkie, indywidualne i proste rozwiązania w zakresie wynajmu technologii klimatyzacji.

Nasze mobilne urządzenia klimatyzacyjne, wentylacyjne i chillery są optymalnie dostosowane do różnych obszarów zastosowań. Niezależnie od tego, czy chodzi o chłodzenie serwerowni, klimatyzację hal, namiotów, hal i innych wydarzeń, klimatyzację biurową czy chłodnictwo przemysłowe – mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie chłodnicze na wynajem.

Klimatyzacja biura

Klimatyzacja biurowa

Elastycznie regulując temperaturę w przestrzeni biurowej, tworzymy optymalny klimat w pomieszczeniu, a tym samym idealną atmosferę pracy dla pracowników – dla większej koncentracji i produktywności.

Więcej

Klimatyzacja na imprezy

Klimatyzacja imprezowa

Niezależnie od tego, czy jest to namiot, hala, stoisko targowe czy półzamknięty obszar – nasze klimatyzatory zapewniają krótkotrwałą klimatyzację wydarzenia i tworzą przyjemną atmosferę dla klientów, odwiedzających i gości.

Więcej

Chłodnictwo przemysłowe

Climate Energy - Oddziały - Przemysł

Od przemysłu chemicznego i farmaceutycznego po przemysł tworzyw sztucznych i budowlany – nasze mobilne rozwiązania klimatyzacyjne gwarantują stałe chłodzenie procesów i urządzeń, a tym samym służą zapewnieniu jakości, a także efektywnemu projektowaniu procesów produkcyjnych wrażliwych na temperaturę.

Więcej

Klimatyzacja hal produkcyjnych i magazynów

Climate Energy - Branże - Magazyn

W przypadku awarii klimatyzacji, a także tymczasowych potrzeb związanych z przebudową – wspieramy również przemysł produkcyjny, kontrolując temperatury w dużych magazynach i halach produkcyjnych.

Więcej

Przemysł spożywczy

Climate Energy - Branże - Przemysł spożywczy

Nasze klimatyzatory idealnie nadają się do sezonowego chłodzenia żywności i napojów wrażliwych na temperaturę, wydłużając czas przechowywania, a tym samym chroniąc przed stratami ekonomicznymi.

mobilne sztuczne lodowiska

mobilne sztuczne lodowiska

Dzięki naszym zestawom zimnej wody jesteśmy w stanie wyprodukować mobilne sztuczne lodowiska o dowolnym rozmiarze. Oznacza to, że zabawa na łyżwach dla młodszych i starszych jest gwarantowana również w nadchodzącym sezonie zimowym!

Więcej

Chłodzenie serwerowni

Climate Energy - Branże - Serwerownie IT

Unikaj przegrzania serwerów, utraty danych i wysokich strat ekonomicznych. Pomagamy w przypadku awarii istniejących systemów lub krótkoterminowego dodatkowego zapotrzebowania i gwarantujemy stały klimat w pomieszczeniu centrum danych.

Więcej[

Techniczny sprzęt budowlany

Climate Energy - Branże - Techniczny sprzęt budowlany

Na etapie budowy, w przypadku tymczasowej awarii lub przebudowy, oferujemy niestandardowe rozwiązania klimatyzacyjne w celu wyeliminowania wąskich gardeł w technicznym wyposażeniu budynku..

 

Wynajem technologii klimatyzacji – Możemy również wykonać technologię ogrzewania

Przemysł budowlany

Dom w skorupie

Dzięki ukierunkowanemu ogrzewaniu budowlanemu można zapobiec możliwym opóźnieniom podczas realizacji projektu budowlanego z powodu odpowiednich warunków pogodowych i dotrzymać harmonogramu.

Ogrzewanie hal w przemyśle

Hala produkcyjna

Zapewniając optymalne warunki pracy z naszym sprzętem w halach produkcyjnych, magazynowych lub montażowych, dbamy o to, aby procesy robocze przebiegały płynnie.

Ogrzewanie namiotu

wydarzenie pod dużym namiotem

W chłodniejszych okresach sezonu jesteśmy do Twojej dyspozycji z naszymi potężnymi mobilnymi nagrzewnicami na imprezach namiotowych, aby zapewnić Twoim gościom przyjemny pobyt.

Bardziej szczegółowe objaśnienia i dane techniczne, a także dalsze informacje na temat naszych mobilnych nagrzewnic można znaleźć tutaj.>>