(24h) +48 773 000 292

Odcisk

Odcisk:

Climate Energy Sp. z o.o.
Nowy Dwór Prudnicki 16
47-300 Krapkowice

Reprezentowany przez:
Dyrektor Zarządzający: Tobias Hadamek

Kontakt:
Tel.: + 48 773 000 292
Email: biuro@climateenergy.pl

Zastrzeżenie (Disclaimer)

Odpowiedzialność za treści
Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przesyłanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność. Nie ma to wpływu na obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu, w którym dowiemy się o konkretnym naruszeniu prawa. Jeśli dowiemy się o odpowiednich naruszeniach, niezwłocznie usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki
Nasza strona internetowa zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. W związku z tym nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za treść stron, do których prowadzą linki. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie łączenia. Nielegalne treści nie były rozpoznawalne w momencie linkowania. Stałe monitorowanie treści stron, do których prowadzą linki, nie jest jednak uzasadnione bez konkretnych oznak naruszenia prawa. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach prawa, natychmiast usuniemy takie linki.

Prawa autorskie
Treści i dzieła na tych stronach stworzone przez operatorów stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku. O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, prawa autorskie osób trzecich są przestrzegane. W szczególności treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to dowiesz się o naruszeniu praw autorskich, poinformuj nas o tym. Jeśli dowiemy się o jakichkolwiek naruszeniach, niezwłocznie usuniemy takie treści.

Sprzeciw wobec przesyłek reklamowych

Wykorzystanie danych kontaktowych opublikowanych w ramach obowiązku nadruku do wysyłania materiałów reklamowych i informacyjnych, które nie zostały wyraźnie zamówione, jest niniejszym zabronione. Operatorzy stron wyraźnie zastrzegają sobie prawo do podjęcia kroków prawnych w przypadku niezamówionego wysyłania.

Quellenangaben Bilder:

© ZStoimenov / Fotolia
© Oleksiy Mark / Fotolia
© Alexander Supertramp / Shutterstock
© Brian A Jackson / Shutterstock
© fotogestoeber / Shutterstock
© Andrey_Popov / Shutterstock
© Maxim Blinkov / Shutterstock
© LI CHAOSHU / Shutterstock
© Matusciac Alexandru / Shutterstock
© Christian Lagerek / Shutterstock
© 06photo / Shutterstock
© Shooter Bob Square Lenses / Shutterstock
© Hellen Sergeyeva / Shutterstock
© Alinute Silzeviciute / Shutterstock
© Vinne / Shutterstock
© Andreas Prott – stock.adobe.com

Design & Umsetzung
Climate Energy Sp. z o.o.

© 2024 Climate Energy Sp. z o.o | Copyright | Polityka prywatności | Odcisk | Blog | sitemap