Chłodnictwo przemysłowe i chłodzenie procesowe

W szczególności w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym zakres wachań temperatury jest bardzo wąski. Przechowywanie lub przetwarzanie surowców, produktów lub towarów podlega ścisłym specyfikacjom. W razie potrzeby szybkie zastosowanie mobilnego chłodzenia procesowego może być tutaj bardzo korzystne.

Również w produkcji tworzyw sztucznych, np. w procesach takich jak formowanie wtryskowe, wytłaczanie, rozdmuchiwanie lub termoformowanie, nasze chłodnice jednostkowe pomagają zapobiegać uszkodzeniom i zapewniają dalsze przetwarzanie materiałów. Dzięki naszym mobilnym rozwiązaniom do chłodzenia przemysłowego umożliwiamy szybkie, a jednocześnie stałe chłodzenie procesów i urządzeń w tych wrażliwych na temperaturę procesach produkcyjnych.

Szeroki zakres zastosowań w przemyśle

0%

Przemysł chemiczny

Przemysł farmaceutyczny

Przemysł tworzyw sztucznych

Przemysł budowlany

Chłodzenie na wynajem: również dla branży budowlanej

Chętnie pomagamy również w branży budowlanej. Nasza flota chłodnicza na wynajem obejmuje szeroki zakres scenariuszy chłodzenia. Na przykład chłodzenie betonu podczas procesu mieszania może być wykorzystane do wydłużenia okna czasowego dostawy. Nasze agregaty chłodnicze pomagają również regulować klimatyzację podczas dłuższych etapów budowy, zmniejszając w ten sposób kosztowne czasy oczekiwania i suszenia!

Jesteśmy elastyczni i doświadczeni we wszystkich sektorach. Climate Energy Sp. z o.o. zajmie się Twoim projektem w dziedzinie mobilnego chłodzenia procesowego i chłodnictwa przemysłowego od planowania, poprzez uruchomienie, aż po bieżącą eksploatację.

Agregaty chłodnicze do hal produkcyjnych i magazynów – szybki i łatwy wynajem

Agregaty wody lodowej do chłodzenia przemysłowego i procesowego – szybki i łatwy wynajem

Nasze chłodziarki i agregaty chłodnicze są dostępne szybko i elastycznie w przypadku krótkoterminowych potrzeb tymczasowych lub wynajmu długoterminowego. W ciągu kilku godzin przedstawimy indywidualną ofertę dla danego obszaru zastosowania. Nasz serwis klimatyzacji obejmuje instalację, uruchomienie, konserwację i demontaż urządzeń klimatyzacyjnych.
Wystarczy wypełnić nasz formularz kontaktowy, wysłać e-mail na adres biuro@climateenergy.pl lub zadzwonić pod numer +48 773 000 292.